osmaniye evden eve,osmnaiye evden eve nakliyat

Evden Eve Parça Eşya Taşıma

9 Eylül 2020 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 46 views Görüntülenme

Parça Eşya Nakliyatı hizmetinden haberdar olmayan kişiler taşımacılık sektöründe genel de müşteriler firmaların ev, ofis, iş yeri gibi komple nakliyat yapıldığını düşünür. Oysa müşterilerin sahip olduğu eşya miktarına özel parça eşya nakliyat hizmeti de vardır.

Parça eşya taşıma hizmeti müşterilerin ellerinde var olan eşya sayısına göre verilen hizmettir. Örneğin elinizde 2 parça eşya var ve bunun için hizmet almak istiyorsanız parça eşya taşımacılığı hizmetini almanız gerekmektedir. Ev taşımacılığı hizmetinde daha büyük araçlar ve daha fazla personel çalışır. Oysa ki parça eşya taşımacılığında eşyaların boyutuna göre araç ve bunları taşıyıp yerleştirmesi için ne kadar personel gerekiyorsa o kadar gelmektedir. Bu da hem fiyatı düşürmektedir hem de daha hızlı hizmet almanızı sağlamaktadır.

Özellikle ürün satan ve taşıma aracı olmayan şirketler parça yük nakliyatı hizmetini tercih etmektedir. Müşterilerine satın aldıkları eşyaları ulaştırmak için taşıma firmaları ile anlaşıp parça parça farklı adreslere eşya gönderebilmektedir. şehir içi parça eşya taşıma ve şehirler arası parça eşya taşıma olarak iki farklı şekilde verilmektedir. Bazı kişiler taşınırken sadece belli eşyalarını taşımak isterler. Buda evden eve nakliyat yada nakliyat hizmeti almak yerine parça taşımacılığın hizmeti almayı gerektirir. Parça eşya nakliyat hizmetinde fiyatı etkileyen en önemli konu ise uzaklıktır. Eğer şehirler arası parça eşya nakliyat hizmeti alacaksanız uzaklık artar ise fiyat eğrisi de artabilmektedir. Ama şehiriçi parça eşya taşımacılığında en hızlı ve uygun fiyatlar ile hizmet verilmektedir.

Parça eşya nakliyat hizmetinde iki seçenek vardır;

İlk seçenek eğer müşteri eşyaları kendi paketlemiş ise firma yalnızca gidip eşyayı alıp araca yükleyip yeni adresinize teslim eder. Bu müşteri için ambalajlama ve ambalajlama konusunda fiyatın düşmesini sağlar. Ama sağlam bir ambalajlama yapmaz iseniz parça eşyalar taşınırken herhangi bir zarar görebilir.Buda daha sonrasında size daha çok maliyet sunar.
İkinci seçenekte İtinanakliyat Nakliyat paketleme, ambalajlama, araca taşıma gibi tüm süreci kendi yönetir. Hizmeti bir bütün olarak almak size fiyatın daha uyguna gelmesine ve parça eşyalarınızın daha güvenilir bir biçimde yeni adresinize taşınmasını sağlamaktadır.

Benzer Yazılar

Hesaplı Evden Eve Nakliyat Hesabını bilen osmaniye evden eve nakliyat olarak her zaman öncelikle müşteri memnuniyetini hedefleyen alışkanlıklarımızı kalite politikamıza uydurmaktayız. Özellikle eşya taşımacılığı sektörünün aranan evden eve taşımacılık yüzü olmak için kaliteden asla ödün vermeyi düş...
Sigortalı eşya taşıma fiyatları ne kadar? Evden eve nakliyat firması kalitesini yükseltmek amaçlı gerçekleştirdiğimiz eşya sigortalama işlemlerinde herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ücretsiz expertiz hizmeti yanı sıra uygulanan sigortalama faaliyetinde sorumluluğun firmamızı olduğunu açıkça belirtmekte...
Eşya sigortalama nedir?  Eşyaların taşınması esnasında ortaya çıkabilecek bütün olumsuzluklara karşılık oluşturulan koruma politikasıdır. Olağanüstü durumlara karşılık eşyalar güvence altına alınarak tamir tadilat yenileme uygulamalarında kolaylık sağlayacak maddi destek uygulamasıdır. osmaniye evden ...

Yorumlar