Asansörlü Evden Eve Nakliyat

tarafından
1
Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliye hizmetini sizlere çok uygun fiyata yerine getirmekteyiz. Paketleme işleminin gerçekleşmesinin ardından asansörlü aracın rayları pencereye doğru uzatılmaktadır. Rayların üzerinde hareket eden kabin oldukça sağlamdır ve yere paralel hareket ettiği için eşya indirme işleminde oldukça başarılıdır. Eşya indirmeye ağır eşyalardan başlıyoruz ve ilk aşamada mobilya, dolap, buzdolabı, derin dondurucu ve benzeri eşyalar indirilmektedir. Kapalı kasa aracın alt kısmı bu eşyalarla doldurulduktan sonra üst kısımlarına ağır eşyaların özel kutuları yerleştirilmektedir. Asansörlü nakliye hizmetimiz her zaman güven üzerine kuruludur. Yılın her gününde aynı performansla hizmet veren şirket elemanlarımız, İstanbul’un değişken havasına aldırmadan hizmet vermektedir.Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük şehirlerden biri olan İstanbul’da evden eve nakliyede rakiplerini geride bırakan şirket elemanlarımız, sözleşmede belirtilen saatte eşyaların hızlı bir şekilde taşımaktadır. Taşımadan önce eşyalar özelliklerine göre kolilenmektedir.

Kolilerimiz sağlam, kaliteli ve darbeye karşı dayanıklı özelliklere sahiptir. Eşyalar kırılma özelliğine göre sınıflandırılmaktadır. En ağır ve dayanıklı eşya en altta, en hassas ve kırılabilir eşyanın kutusu ise en üstte yer almaktadır. Asansörlü aracımızın rayları üzerinde hareket eden kabin en ağır eşyaları bir kaç saniyede kamyona ulaştırmaktadır. Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları kategorisinde yük taşıyan şirketimiz, asansör aracını her zaman için hizmete hazır bir şekilde bulundurmaktadır. Taşıma işlemlerinde deneyimi tecrübeyi ve pratik yöntemleri ön plana alan şirket elemanlarımız, istediğiniz süre zarfında çözüm üretmeye ve bu kategoride güven vermeye devam etmektedir. İstanbul nakliye hizmetinde rakiplerini geride bırakan personel ekibimiz, asansörlü araçla eşyaları titizlikle indirdikten sonra güvenli yöntemlerle kamyona yüklemektedir.

Asansörlü ev taşıma hizmetinde pratik, etkili, güncel ve güvenilir olmak önemlidir. Bu sektörde yük aracının modelli olması, aracı kullanan şoförün uzman olması da çok önemlidir. Şirketimiz, bütün bu konuları dikkate alarak hareket etmektedir ve gerekli önlemleri almaktadır. İstanbul’un trafiğini bilmeyen yoktur. Gerçekten bu şehirde araç kullanmak uzmanlık ister. Özellikle asansörlü nakliyat şirketleri için İstanbul trafiğinde araç kullanmak deneyim gerektirir. Şirketimizin deneyim ve tecrübeye ihtiyaç duyan İstanbul trafiğinde çözüm odaklı hareket etmektedir. Şoförlerimiz, eşyaların yüklenmesinin ardından yeni evinize doğru yola çıkmaktadır. Trafik kuralları, aracın muayenesi ve bakım işlemleri gibi konuları dikkatli bir şekilde ele alan şoför  ekibimiz src belgesinin yanı sıra zorunlu olan psiko-teknik belgelerine de sahiptir. Korkmazoğlu nakliyat olarak bu alanda en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Asansörlü evden eve nakliyat hakkında daha fazla bilgi almak içinhttps://korkmazoglunakliyat.com/asansorlu-nakliyat/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.